Hapi pożyczki – warunki udzielania pożyczek

opinie o hapi pozyczki

Hapi Pożyczki to doświadczona firma pożyczkowa, która na rynku pożyczkowym istnieje od 2014 roku. Jest to marka należąca do potężnego koncernu IPF. Koncern ten zarządza również wieloma innymi markami, na przykład pożyczkodawcą Provident. W niniejszym artykule wyjaśniamy, jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Hapi Pożyczki. Jakie są Hapi Pożyczki opinie? Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury! 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać pożyczkę w Hapi Pożyczki? 

Hapi Pożyczki to firma, która swoje usługi świadczy wszystkim pełnoletnim klientom – wystarczy, że ukończymy 18 lat, i będziemy już mogli wziąć pożyczkę w tej firmie. Jednocześnie pożyczkodawca nie podaje górnej granicy wieku, zatem Hapi Pożyczki to firma bardzo przyjazna wszystkim emerytom. Kolejne warunki, które określa Hapi Pożyczki, są bardzo standardowe – mowa tutaj na przykład o posiadaniu polskiego obywatelstwa wraz z dowodem osobistym oraz adresu zameldowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. 

Warto wiedzieć, że każda osoba, która składa wniosek o uzyskanie pożyczki w Hapi Pożyczki, może jednocześnie posiadać inne zobowiązania na swoim koncie. Konieczne jest jednak oczywiście wykazanie, że uzyskujemy dochody z określonych źródeł. Największe szanse na uzyskanie pożyczki od firmy pożyczkowej Hapi Pożyczki mają wszystkie osoby, które spełniają niżej opisane wymagania: 

  • wiek od 18 lat wzwyż, 
  • brak zaległości w Biurze Informacji Kredytowej (BIK),
  • posiadanie stałego źródła dochodu, 
  • regularna spłata wszystkich dotychczasowych zobowiązań,
  • brak jakichkolwiek negatywnych wpisów w rejestrach takich jak ERIF, KRD, BIG Info Monitor oraz ZBP,
  • posiadanie rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej,
  • posiadanie stałego adresu zamieszkania i/lub zameldowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. 

Jak weryfikuje pożyczkobiorców firma pożyczkowa Hapi Pożyczki?

Każda firma pożyczkowa duży nacisk kładzie na prawidłowe zweryfikowanie swoich klientów. Klienci firmy pożyczkowej Hapi Pożyczki muszą uiścić przelew weryfikacyjny ze swojego rachunku bankowego na numer konta podany przez ten parabank. Przelew ten opiewa na kwotę 1 grosz. Takie działanie ma jeden podstawowy cel: potwierdzenie wszystkich podanych przez nas informacji. Dzięki temu procesowi pieniądze w ramach pożyczki będziemy mogli uzyskać bardzo szybko i sprawnie. 

Powyżej opisana weryfikacja to nie jedyna rzecz, którą stosuje Hapi Pożyczki. Wzorem pozostałych pożyczkodawców, firma sprawdza również wszystkich potencjalnych pożyczkobiorców w rejestrze dłużników. Każda osoba, która nie ma jakichkolwiek zaległości w spłacie swoich poprzednich zobowiązań, bez problemu otrzyma pieniądze. Warto wiedzieć, że posiadanie innych zobowiązań finansowych nie przekreśla naszych szans na uzyskanie pożyczki w Hapi Pożyczki. Kluczową sprawą jest udowodnienie przez danego konsumenta, iż uzyskiwane przez niego dochody są wystarczające do spłaty jego zobowiązań.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *