Smartney opinie o firmie oraz recenzja oferty

opinie o smartney

Smartney to bez wątpienia jedna z najciekawszych instytucji pożyczkowych, jakie są aktualnie obecne na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Sama firma na swojej witrynie internetowej opisuje własną ofertę jako rewolucyjną i łączącą w sobie najważniejsze zalety z jednej strony typowych, szybkich pożyczek pozabankowych, z drugiej zaś strony kredytów w bankach. Rzeczywiście, ocena oferty firmy Smartney potwierdza tego rodzaju recenzję. Potwierdzeniem są również jednoznacznie pozytywne smartney opinie, jakie można znaleźć na wielu forach internetowych. 

Jakie są najważniejsze zalety oferty firmy pożyczkowej Smartneyoraz pod jakimi konkretnie względami ów pożyczkodawca wyróżnia się na tle swojej konkurencji? Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco dokładniej.

 Smartney opinie o firmie oraz recenzja oferty

Firma pożyczkowa Smartneyopiera swoją ofertę na jednym dokładnie określonym wariancie pożyczek pozabankowych. Mowa tutaj o długoterminowych pożyczkach ratalnych. Korzystając z oferty firmy będziemy mogli pożyczyć nawet do 60 tysięcy złotych z maksymalnym okresem spłaty kształtującym się na poziomie aż 60 miesięcy. Widać, że już pod względem maksymalnej kwoty pożyczki oraz okresu trwania umowy oferta Smartneyrzeczywiście zdecydowanie bardziej przypomina kredyty konsumpcyjne w bankach, niż tradycyjne chwilówki.

To jednak jeszcze nie wszystko. Na uwagę bez wątpienia zasługują również warunki finansowe pożyczek w firmie Smartney. Firma na swojej witrynie informuje, że maksymalna wysokość Rzeczywistej Stopy Oprocentowania w przypadku świadczonych przez Smartney pożyczek ratalnych może wynosić 30,4%, co stanowi wynik zbliżony do oferty niektórych banków.

Zaciągając w Smartney pożyczkę na kwotę 10 tysięcy złotych oraz z okresem spłaty na poziomie 60 miesięcy warunki zobowiązani będą prezentować się następująco:

1. Całkowita ostateczna kwota do spłaty: 13,898 zł

2. Wysokość raty miesięcznej: 231,59 zł

3. RRSO: 14,69%

Jak więc widać, z tego rodzaju warunkami nie będzie w stanie konkurować nawet spora część banków, nie wspominając o ogromnej większości firm pożyczkowych oferujących pożyczki ratalne.

Dostępność pożyczek w Smartney

Na swojej witrynie internetowej Smartney podkreśla, że procedura wnioskowania o pożyczkę ratalną przebiega błyskawicznie oraz wymaga absolutnego minimum formalności. Potwierdzają to liczne smartney opinie, w których klienci oprócz atrakcyjnych warunków finansowych pożyczek w Smartney podkreślają również ich łatwą i bezproblemową dostępność.

Pożyczki w Smartney nie wymagają przedstawiania żadnej dodatkowej dokumentacji, jak na przykład zaświadczenia o dochodach. Co więcej, pożyczkodawca na swojej stronie informuje, że cały proces zarówno na etapie wnioskowania o pożyczkę, jak też ofertowania odbywa się w pełni online, co bez wątpienia stanowi ważną informację dla klienta zainteresowanego usługami firmy.

Smartney stawia jednak potencjalnym klientom określone wymagania, odnoszące się między innymi do wieku. Aby móc skorzystać z oferty tej firmy pożyczkowej będziemy musieli mieć co najmniej 25 i nie więcej, niż 70 lat. Firma Smartney posiada status instytucji pożyczkowej, tj. widnieje w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych działającym pod kuratelą Komisji Nadzoru Finansowego.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *