Opis aplikacji SkyCash

bilety online

Ciągły rozwój nowych technologii prowadzi do tego, że człowiek staje się coraz bardziej leniwy. Jednak nie jest to negatywne lenistwo, ponieważ korzysta on z tego co dają mu nowe rozwiązania. Obecnie bardzo popularne stały się aplikacje, które posiadają w sobie mnóstwo mniejszych opcji. Może być to aplikacja, która posiada w sobie wszelkiego rodzaju bilety, jak np. bilet do komunikacji miejskiej, pociągowy itp. 

Podstawowe informacje o SkyCash

Jest to firma, która rozwija płatności w jednym miejscu już od 2010 roku. Zaczynali oni od biletów:

  • miejskich,
  • parkingowych,
  • kolejowych.

Warto wspomnieć, że jest to polska spółka, która od początku swojego istnienia korzysta tylko z polskich funduszy, więc jeśli ktoś lubi wspierać lokalne inicjatywy to powinien z niej skorzystać. 

SkyCash na rynku

Jest to bardzo silna i znana marka. Posiada ona 80% udziału w rynku płatności za bilety parkingowe, a także ponad 50% udziału w płatnościach za bilety miejskie. Korzysta z niej ponad 2 miliony osób, więc jest to naprawdę bardzo dobry wynik w porównaniu do konkurencji. Na tak dobry wynik wpływa na pewno fakt, że mają oni podpisane umowy z wszystkimi przewoźnikami kolejowymi.

Co oferuje SkyCash

1. Bilety parkingowe
2. Bilety kolejowe
3. Bilety komunikacji miejskiej
4. Doładowanie telefonu
5. Wypłaty z bankomatów
6. Bilety do kina
7. Płacenie rachunków

Firma cały czas się rozwija i jest otwarta na nowe propozycje od strony konsumentów, dlatego zachęcają do składania propozycji współpracy z innymi firmami. Aplikacje tego typu mają za zadanie przede wszystkim spełniać oczekiwania klienta.

Legalność firmy

Niedawno był incydent, w którym bezdomni założyli sklep internetowy i wystawiali produkty, których fizycznie nie mieli. Ludzie płacili im za nie, jednak one nie były wysyłane, a „założyciele” cieszyli się ze swoich zysków. Warto prześwietlić firmę, która działa głównie wirtualnie, zanim zacznie się inwestować w to pieniądze. Jeśli chodzi o SkyCash to posiada ona status krajowej instytucji płatniczej i jest nadzorowana bezpośrednio przez KNF (Komisję Nadzoru Finansowego), z tego powodu istnieje 100% pewność, że jest to firma legalna.

Plusy korzystania ze SkyCash

1. Możliwość opłacania wielu rzeczy w jednym miejscu.
2. Znaczna oszczędność czasu, ponieważ nie trzeba stać w kolejkach po bilety.
3. Kupony i kody rabatowe, z których można korzystać w aplikacji.

Dla kogo SkyCash

Przede wszystkim usługa jest skierowana do młodych osób, które bardzo dobrze poruszają się w aplikacjach i internecie. Jednak nie zamykają się oni również na starszych i interfejs jest bardzo przejrzysty, a także intuicyjny. Osoby, które chcą zaoszczędzić jak najwięcej czasu na pewno będą zadowolone z takiej usługi. 

Podsumowując, aplikacje, które mają w sobie więcej opcji płatności, niż jedna są potrzebne na rynku. Pokazują to dane statystyczne, na których widać, że ze SkyCash korzysta ponad 2 miliony osób. Są to szczególnie młode osoby, które chcą oszczędzać czas, a także chcą opłacać rachunki za jednym razem.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *